Blog založený 30.3.2010.
...REKONSTRUKCE...

Blog

Pravidla blogu a layoutů

31. března 2010 v 10:47 | ☆Buffy

Takže nějaká pravidla:

1.
Nechci tady žádné žádosti o hlasy a o spřátelení.Nespřáteluji,nehlasuji.
Reklamy mažu a blookuji IP.
Reklam mám už pokrk,tak se to smažte dodržovat,já také nikde nepíšu reklamy,ani žádosti,chci tedy aby to bylo oboustranné.Pokud se mi tvůj blog,bude líbit,sama si ho dám do favorite blog.

2.
Nechci aby ste se tady hádali prostřednictvím komentářů.Kritika je dobrá,ale také nechci aby ste mi nadávali,chápu nelíbí se,ok,nebu to,ale nadávky a vše co se kolem nich týče,prostě nesnášim.Ani mě neznáte,tím pádem uznám za vhodné slušné chování.

3.
Mojí tvorbu tady na blogu,NEKOPÍROVAT.Já tady občas něco z těch oficiálů mám,tož kopírovat můžete,ale když je u článku toto:
Tvůrce:☆Buffy
Tak to prostě a jednoduše kopírovat nebudete!Je to mé,já jsem to vytvořila,a pokud se vám to nelíbí,váš problem.Ale kopírování bytostně nenávidim.Pokud někde něco najdu,bude zle.!A to není jen byhrožování.Prostě vás nemilostrdně nahlásim!

4.
Layouty jsou volně ke stažení pro každého.Ale asi byste měli mít na blogu odkaz na moje stránky,protože jsem tvůrcem.Pokud nechceš mít na blogu odkaz s mými stránkami tak si lay nestahuj!Já jsem tomu věnovala čas,trpělivost,a to,že vám ty laye dávám jen tak volně ke stažení pro každého je čistě moje dobrá vůle!!!

5.
Pokud si stáhneš lay,nic neměň!!!Nic!Lay je mojí tvorby,a pokud ho malinko změníš a dáš tam,že lay je tvojí tvorby,tak ti to trpět nebudu!Nahlásím tě!Lay je jako celek,tudíž není dovoleno použít např. jen záhlavko,Ne lay je jednotný.NEROZDĚLOVAT HO!

PRAVIDLA DODRŽUJ,POKUD NEDODRŽÍŠ,A PORUŠÍŠ,KAŠLU NA TEBE,BUDEŠ POTRESTÁN/A BEZ MILOSTI!!!
 
 

Reklama